Kontakt
Potřebujete přepravit zboží? Rychle Vám zpracujeme orientační cenovou nabídku. Budete příjemně překvapeni!
Odkud:   Kam:  
Kdy:
  Jaké zboží:
Poznámka:
  Kontakt(telefon):
 
  Napište nám odkud a kam potřebujete zboží dopravit, kdy je potřeba zboží doručit a o jaký druh zboží jde. Pokud povaha zboží vyžaduje speciální podmínky, napište nám tyto požadavky. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat na uvedený email nebo telefon.

Redtrans - specialista na kamionovou dopravu, autodopravu, nákladní dopravu nejen v Teplicích.

Společnost Redtrans nabízí komplexní služby v oblasti autodopravy pro firmy i jednotlivce. Zboží nakládáme a následně přepravujeme po celé České republice, Evropě a přilehlých státech. Naše nabídka autodopravních služeb zahrnuje kamionovou dopravu, finančně výhodný systém dokládky nebo technologické zasilatelství Just In Time.

Mezinárodní doprava a zasilatelstvi

Firma Redtrans Vám nabízí přepravy zásilek od 1kg do 24t a to téměř do všech států v Evropě. Pracujeme s databází několika tisíc volných vozidel pohybujících se po celé Evropě o různé nosnosti a rozměrech.
Mezinárodní autodoprava

Vnitrostátní doprava a zasilatelstvi

Nákladní kamionová doprava je vnitrostátní přeprava zásilek od 1kg do 24t a to do všech míst v České republice. Najdeme Vám vozidlo, které je nejblíže Vašemu nákladu a tím snížíme cenu na minimum.
Vnitrostátní doprava a zasilatelstvi

Technologické zasilatelství Just in Time

Okamžitá operativa se zásilkou. Doručení zboží v domluvený čas v domluveném místě. Přednostní doručení, žádné čekání na rozvoz zásilek!
Technologické zasilatelství Just in Time

Expresní přeprava za
výhodné ceny

Potřebujete zboží co nejrychleji vyzvednout a doručit nebo Vaše zásilka spěchá? Pak je Expresní přeprava nejvhodnějším řešením.
Expresní přeprava za výhodné ceny
Novinky
Týká se to nejen nákladních automobilů, ale dramaticky se začíná projevovat i nedostatek kvalitních řidičů. Růst poptávky by se měl bezprostředně projevit na růstu cen za dopravní služby, což by umožnilo zdecimovaným českým dopravcům obnovit zastaralý a prořídlý vozový park. Závažnější situace však hrozí v oblasti lidských zdrojů. Mnoho řidičů své zaměstnání v důsledku krize opustilo a nyní se již do oboru nevrací. Dopravci proto čelí problémům s obsazením volných kapacit kvalitativně odpovídajícími řidiči. Využitelnost zájemců o místo profesionálního řidiče kamionové dopravy se snížila až o 60 % oproti stavu v roce 2009. Institut silniční dopravy, dceřiná organizace Sdružení ČESMAD BOHEMIA, nabízí řešení formou zprostředkování služeb prověřených řidičů i vybraných řidičů zatím bez patřičné praxe, ale s dobrou perspektivou kvalitativního růstu.
Česmad: Silniční doprava začíná pociťovat nedostatek kapacit i řidičů
6.9.2010
Stát se zatím nechystá rozšiřovat mýtný systém na silnice druhé a třetí třídy, které patří krajům. Podle mluvčího ministerstva dopravy Karla Hanzelky na rozšíření systému nejsou peníze, oslovení odborníci navíc tvrdí, že mýtné na krajských silnicích by bylo ztrátové. Po širším mýtném volají hlavně někteří starostové, skrze jejichž obce kamiony objíždějí zpoplatněné dálnice.
Mýtné na krajských silnicích je v nedohlednu, bylo by ztrátové
© 2010 - 2016 Miroslav Mácha |   Tvorba internetových stránek, teplice, webdesignChytré www stránky