Letecká a námořní doprava

REDTRANS pro Vás zajistí profesionální leteckou a námořní přepravu zásilek do všech koutů světa. Specializujeme se na komplexní řešení námořní i letecké přepravy a zajistíme pro Vás přepravu od Vás až k Vašemu konečnému odběrateli, tzv. „door to door“ (od dveří ke dveřím). V rámci námořní přepravy nabízíme celokontejnerovou námořní přepravu nebo přepravu ve sběrných kontejnerech. 

Součástí přepravy jsou tedy celní služby, kompletní pojištění i konsolidace zásilek, díky které pro Vás maximálně snížíme finální cenu přepravy.

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi maximální servis v podobě rychlé přepravy v co nejkratším termínu za co nejnižší náklady. Vždy však s garancí kvalitních služeb.  Vsaďte na rychlé a bezpečné doručení Vaších zásilek prostřednictvím letecké či námořní dopravy do různých koutů světa od REDTRANS. 

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi maximální servis v podobě rychlé přepravy v co nejkratším termínu za co nejnižší náklady. Vždy však s garancí kvalitních služeb. Letecké a námořní přepravě se věnujeme již od roku 2008.  Za tuto dobu jsme přepravili tisíce zásilek.

 

Proč pro leteckou a námořní přepravu zásilek zvolit REDTRANS?

R

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně

R

Spolupracujeme pouze s prověřenými dopravními partnery

R

Naší snahou je co nejdokonalejší informační systém pro zákazníky

R

Vaše zásilky budou svěřeny do rukou seriózních zaměstnanců ze seriózní firmy

Vaši zásilku či náklad si vyzvedneme na jakémkoliv místě v Evropě nebo v ČR. Přepravíme ji kamkoliv do České Republiky nebo do kteréhokoliv jiného státu. V této oblasti nemáme žádné omezení ani hranice.