Nadrozměrná doprava

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad, který vahou či rozměry přesahuje možnosti běžné kamionové přepravy? REDTRANS pro Vás zajistí profesionální nadrozměrnou přepravu a dopravu nákladů mnoha typů ( např. objemných strojních, stavebních strojů atd.) po ČR i v zahraničí. Nabízíme komplexní služby v oblasti přepravy nadrozměrných nákladů, a to včetně potřebných povolení, vypravení doprovodných vozidel a dalších souvisejících služeb.

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi maximální servis v podobě rychlé přepravy v co nejkratším termínu za co nejnižší náklady. Vždy však s garancí kvalitních služeb. Přepravě nadrozměrných nákladů se věnujeme již od roku 2008.  Za tuto dobu jsme již úspěšně přepravili tisíce zásilek.

PROČ PRO NADROZMĚRNOU DOPRAVU ZVOLIT REDTRANS?

R

Spolupracujeme pouze s prověřenými dopravními partnery

R

Naším cílem je co nejdokonalejší informační systém pro zákazníky

R

Přepravíme pro Vás velmi těžké a nadrozměrné zásilky, a to včetně atypických tvarů

R

Nabízíme komplexní služby v oblasti přepravy nadrozměrných nákladů, a to včetně souvisejících povolení, vypravení doprovodných vozidel a dalších souvisejících služeb.

Vaši zásilku či náklad si vyzvedneme na jakémkoliv místě v Evropě nebo v ČR. Přepravíme ji kamkoliv do České Republiky nebo do kteréhokoliv jiného státu. V této oblasti nemáme žádné omezení ani hranice.