Silniční doprava

REDTRANS pro Vás zajistí spolehlivou vnitrostátní i mezinárodní silniční přepravu zásilek od 1 kg do 24 tun. Zásilky přepravujeme do téměř všech evropských států.

V rámci mezinárodní přepravy pracujeme s databází několika tisíc volných vozidel pohybujících se po celé Evropě o různé nosnosti a rozměrech. Najdeme pro Vás vozidlo, které se nachází nejblíže Vašemu nákladu, čímž snížíme cenu na minimum.  V případě menších zásilek pak přeprava probíhá společně se zásilkami dalších zákazníků v rámci jednoho vozidla, čímž opět snížíme náklady na přepravu.

Zásilku nebo náklad si vyzvedneme na jakémkoliv místě v Evropě nebo Čechách. Přepravíme ji kamkoliv do kteréhokoliv jiného státu, nebo do České Republiky. V této oblasti nemáme žádné omezení ani hranice.

V případě zásilek v rámci ČR vyzvedneme náklad na jakémkoliv místě v ČR a přepravíme ji do kteréhokoliv jiného města nebo místa vykládky v rámci České Republiky. Vaši zásilku v rámci České Republiky přepravíme ještě týž den, případně do druhého dne. Nerozlišujeme pracovní dny a dny volna. Nerozlišujeme pracovní dny a dny volna.

Máme vlastní vozový park a přepravu zásilek realizujeme vlastními vozidly s vlastními řidiči.

 

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi maximální servis v podobě rychlé přepravy v co nejkratším termínu za co nejnižší cenu. Vždy však s garancí kvalitních služeb. Kamionovou přepravu realizujeme formou celého vozidla (120 m3), dokládkou, nebo využíváme sběrné evropské kamiony.

Vnitrostátní a mezinárodní přepravě nákladů se věnujeme již od roku 2008. Za tuto dobu jsme přepravili tisíce zásilek.

Proč pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek zvolit REDTRANS?

R

Vlastníme kvalitní vozový park a o Vaše zásilky se postarají naši řidiči

R

Spolupracujeme pouze s prověřenými dopravními partnery

R

Naší snahou je co nejdokonalejší informační systém pro zákazníky

R

Vaše zásilky budou svěřeny do rukou seriózních zaměstnanců ze seriózní firmy

Vaši zásilku či náklad si vyzvedneme na jakémkoliv místě v Evropě nebo v ČR. Přepravíme ji kamkoliv do České Republiky nebo do kteréhokoliv jiného státu. V této oblasti nemáme žádné omezení ani hranice.